Pondi — меблі для щасливого дитинства

 

Ми в Pondi віримо, що дітям потрібні власні дитячі меблі. Не зменшені копії дорослих моделей, не менші чи вужчі. А справді дитячі: трохи казкові, незвичайні, яскраві, з улюбленими персонажами. Й глибоко переконані, що наші меблі батькам варто обирати разом з дітьми: дискутувати, пояснювати й врешті зупинитись на ліжку, яке стане пригодою для дитини й джерелом спокою для батьків. Бо ж надійне та абсолютно безпечне!

Й не лише на ліжку!

Адже ми створюємо усе, що потрібно дитині для відпочинку, зберігання та навчання:

  • одноповерхові та двоповерхові ліжка;

  • фантастичні парти-трансформери;

  • ергономічні шафи, комоди й тумби.

А ще пропонуємо ортопедичні й анатомічно довершені дитячі матраци, якими зручно одразу комплектувати ліжко. Адже ви точно знаєте, що аксесуар ідеально пасуватиме до ліжка, і заощаджуєте на доставці.

А ось за якими правилами ми створюємо усе це дитяче розмаїття:

  1. Використовуємо виключно сертифіковані якісні матеріали: МДФ, ЛДСП, натуральну деревину.

  2. Працюємо тільки з безпечними, екологічно чистими й так само сертифікованими фарбами й лаками на водній основі.

  3. Самостійно розробляємо усі моделі виробів, жорстко контролюючи ергономіку, анатомічність, а для парт — ще й дотримуємось освітніх вимог. Але й про дизайн не забуваємо: усі наші моделі актуальні, стильні, функціональні.

  4. Водночас пам'ятаємо, що власники наших виробів — діти. Тому вони (вироби, не діти) невисокі, доступні для дошкільнят, усі шафки та шухляди легко відкриваються та закриваються.

Але головне — це безпека. Окрім контролю якості та походження основних матеріалів ми уважні до деталей. По-перше, позбавляємо вироби гострих кутів. По-друге, використовуємо надійні захисні бар'єри, якщо це передбачено специфікою використання. По-третє, максимально приховуємо фурнітуру або шукаємо безпечні альтернативи.

Тепер ви розумієте, чому Pondi — це меблі для щасливого дитинства. Але не лише! Батьків вони теж роблять абсолютно щасливими, адже дарують спокій (дитина у безпеці!) та розуміння, що ви даєте своїй крихітці найкраще!

 

 

 

* Характеристики та технічні дані виробів можуть бути змінені без попереднього повідомлення, не погіршуючи споживчі властивості товару. Видимі на веб-сайті та в каталозі кольори не є еталонними і залежать від налаштувань монітора і, отже, можуть відрізнятися від реального кольору продукції.